Już w najbliższą niedzielę, podczas meczu ROSA Radom – Anwil Włocławek, gorąco zachęcamy do odwiedzenia sklepiku w hali MOSiR, gdzie będziecie mieli okazję nabyć rewelacyjne, jedyne w swoim rodzaju, indywidualne kalendarze naszych zawodników. Sesja autorstwa Tomka „Fiołka” Fijałkowskiego była tak obfita w fantastyczne zdjęcia, że postanowiliśmy wypuścić limitowaną serię kalendarzy indywidualnych!

Robert Witka, Michał Sokołowski, Filip Zegzuła, Kim Adams oraz pozostali ulubieni zawodnicy od teraz mogą Wam towarzyszyć przez cały rok!

Nakład kalendarzy szacuje się na zaledwie kilka sztuk na każdego koszykarza, dlatego kto pierwszy, ten lepszy!

Jest to nie lada gratka dla kolekcjonerów, prawdziwych kibiców i zapalonych sympatyków naszej drużyny i zapewniamy, że nikt później nie będzie miał możliwości takiego kalendarza zakupić!

Cena to jedyne 25zł/szt., a co najważniesze, część dochodu ze sprzedaży przeznaczymy dla naszego Przyjaciela, trenera Karola Gutkowskiego, który wciąż potrzebuje mnóstwa środków finansowych w swojej drodze powrotu do zdrowia! Zapraszamy do sklepiku hali MOSiR – kup i pomóż!