Od spotkania przed własną publicznością z GTK Gliwice – w piątek 6 października o godz. 19 – rozpocznie rywalizację sezonu 2017/2018 w Polskiej Lidze Koszykówki, ROSA Radom. Fazę zasadniczą zakończy również u siebie – w niedzielę 22 kwietnia, prawdopodobnie o godz. 18 – meczem z Asseco Gdynia. Cały sezon PLK może potrwać maksymalnie do 7 czerwca, kiedy to zaplanowano siódmy mecz finału.

FAZA ZASADNICZA POLSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI

1. kolejka, 16.12.2017 (sobota), godz. 17.30: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – ROSA RADOM
2. kolejka, 06.10.2017 (piątek), godz. 19: ROSA RADOM – GTK Gliwice
3. kolejka, 15.10.2017 (niedziela), godz. 18: Anwil Włocławek – ROSA RADOM
4. kolejka, 21.10.2017 (sobota), godz. 18: ROSA RADOM – Polski Cukier Toruń
4. kolejka (dodatkowy mecz), 13.12.2017 (środa), godz. 18: ROSA RADOM – Polpharma Starogard Gdański
5. kolejka, 29.10.2017 (niedziela), godz. 16: King Szczecin – ROSA RADOM
6. kolejka, 04.11.2017 (sobota), godz. 18: ROSA RADOM – Trefl Sopot
7. kolejka, 11.11.2017 (sobota), godz. 18: ROSA RADOM – Stelmet Zielona Góra
8. kolejka, 19.11.2017 (niedziela), godz. 18: MKS Dąbrowa Górnicza – ROSA RADOM
9. kolejka, 03.12.2017 (niedziela), godz. 18: ROSA RADOM – AZS Koszalin
10. kolejka, 09.12.2017 (sobota), godz. 18: Miasto Szkła Krosno – ROSA RADOM
11. kolejka, 19.12.2017 (wtorek), godz. 18: TBV Start Lublin – ROSA RADOM
12. kolejka, 23.12.2017 (sobota), godz. 18: ROSA RADOM – PGE Turów Zgorzelec
13. kolejka, 30.12.2017 (sobota), godz. 18: ROSA RADOM – Czarni Słupsk
14. kolejka, 03.01.2018 (środa), godz. 18: ROSA RADOM – Legia Warszawa
15. kolejka, 06.01.2018 (sobota), godz. 18: Asseco Gdynia – ROSA RADOM
16. kolejka, 14.01.2018 (niedziela), godz. 18: ROSA RADOM – BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
17. kolejka, 21.01.2018 (niedziela), godz. 18: GTK Gliwice – ROSA RADOM
18. kolejka, 28.01.2018 (niedziela), godz. 18: ROSA RADOM – Anwil Włocławek
19. kolejka, 03.02.2018 (sobota), godz. 17: Polski Cukier Toruń – ROSA RADOM
20. kolejka, 10.02.2018 (sobota), godz. 18: ROSA RADOM – King Szczecin
20. kolejka (dodatkowy mecz), 07.03.2018 (środa), godz. 19: ROSA RADOM – TBV Start Lublin
21. kolejka, 03.03.2018 (sobota), godz. 17: Trefl Sopot – ROSA RADOM
22. kolejka, 10.03.2018 (sobota), godz. 17: Stelmet Zielona Góra – ROSA RADOM
23. kolejka, 18.03.2018 (niedziela), godz. 18: ROSA RADOM – MKS Dąbrowa Górnicza
24. kolejka, 21.03.2018 (środa), godz. 19: AZS Koszalin – ROSA RADOM
25. kolejka, 25.03.2018 (niedziela), godz. 18: ROSA RADOM – Miasto Szkła Krosno
26. kolejka, 04.04.2018 (środa), godz. 19: Polpharma Starogard Gdański – ROSA RADOM
27. kolejka, 07.04.2018 (sobota), godz. 18: PGE Turów Zgorzelec – ROSA RADOM
28. kolejka, 14.04.2018 (sobota), godz. 18: Czarni Słupsk – ROSA RADOM
29. kolejka, 18.04.2018 (środa), godz. 18: Legia Warszawa – ROSA RADOM
30. kolejka, 22.04.2018 (niedziela), godzina do ustalenia: ROSA RADOM – Asseco Gdynia

ETAP II – PLAYOFFS
Ćwierćfinały
Pary 1-8 i 4-5
mecze 1 – 26 kwietnia (czwartek)
mecze 2 – 28 kwietnia (sobota)
mecze 3 – 1 maja (wtorek)
mecze 4 – 3 maja (czwartek)
mecze 5 – 6 maja (niedziela)

Pary 2-7 i 3-6
mecze 1 – 27 kwietnia (piątek)
mecze 2 – 29 kwietnia (niedziela)
mecze 3 – 2 maja (środa)
mecze 4 – 4 maja (piątek)
mecze 5 – 7 maja (poniedziałek)

Półfinały
Para zwycięzcy 1-8 i 4-5
mecz 1 – 10 maja (czwartek)
mecz 2 – 12 maja (sobota)
mecz 3 – 15 maja (wtorek)
mecz 4 – 17 maja (czwartek)
mecz 5 – 20 maja (niedziela)

Para zwycięzcy 2-7 i 3-6
mecz 1 – 11 maja (piątek)
mecz 2 – 13 maja (niedziela)
mecz 3 – 16 maja (środa)
mecz 4 – 18 maja (piątek)
mecz 5 – 21 maja (poniedziałek)

O trzecie miejsce
mecz 1 – 25 maja (piątek)
mecz 2 – 28 maja (poniedziałek)

Finał
mecz 1 – 24 maja (czwartek)
mecz 2 – 26 maja (sobota)
mecz 3 – 29 maja  (wtorek)
mecz 4 – 31 maja (czwartek)
mecz 5 – 3 czerwca (niedziela)
mecz 6 – 5 czerwca (wtorek)
mecz 7 – 7 czerwca (czwartek)