Wybierz stronę

Ruszamy ze sprzedażą karnetów na sezon 2019/2020!!!

Ruszamy ze sprzedażą karnetów na sezon 2019/2020!!!

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów klubowych na sezon 2019/2020. Ta forma karty wstępu jest nie tylko wygodna dla jej posiadacza, ale również bardzo opłacalna. HydroTruck Radom przygotował dla posiadaczy karnetów wiele udogodnień, rabatów i niespodzianek. Prawo pierwokupu z wyborem (zachowaniem) miejsca mają posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu, a dodatkowo otrzymują specjalny rabat w wysokości 50 zł/karnet!!!

WYGODA. Każdy posiadacz karnetu z poprzedniego sezonu może wybrać sobie dowolne, ulubione miejsce w hali MOSiR, które zostanie przyporządkowane właśnie dla niego. Może oczywiście zostać na miejscu, które zajmował wcześniej. Nie musi natomiast martwić się zakupem biletu przed każdym meczem, nie musi stać w kolejkach, ma zapewnione wejście na mecz, nawet gdy zabraknie biletów w sprzedaży, jak również siedzisko, które będzie czekało specjalnie dla niego.

OPŁACALNOŚĆ. Zakup karnetu gwarantuje wstęp na wszystkie domowe mecze HydroTrucku Radom. W Energa Basket Lidze to 15 spotkań sezonu zasadniczego oraz ewentualne mecze playoffs.

SPECJALNE TRAKTOWANIE to kolejny atut nabywcy sezonowej karty wstępu. Karnetowicze będą otrzymywać bowiem gadżety i pamiątki klubowe, a także może liczyć na liczne niespodzianki.

Zakup karnetu to także realna, znakomita forma wsparcia Swojego Klubu. To również istotny aspekt ekonomiczny, bo ceny są bardziej niż atrakcyjne! To przynależność do koszykarskiej rodziny, to tożsamość, duma i honor!

Zapisy na zakup karnetów – w pierwszej kolejności dla posiadaczy karnetów z poprzedniego sezonu – odbywać się będzie w siedzibie Klubu, przy ul. Krukowskiego 1 (budynek NOT, pokój 112) w Radomiu od poniedziałku 19 sierpnia, dla wszystkich chętnych od 26 sierpnia.
Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-16.

Ceny biletów jednorazowych na mecze Energa Basket Ligi:
Sektory skrajne A, E, H, L
: bilet cały = 20 zł; bilet ulgowy = 10 zł;
Sektory B, C, D, I, J, K: bilet cały = 25 zł; bilet ulgowy = 15 zł;
Sektory X i Y: bilet na miejsce stojące = 10 zł.

Informujemy, że sprzedaż miejsc stojących będzie się odbywać wyłącznie po wyprzedaniu wszystkich miejsc siedzących! 

Ceny karnetów na mecze Energa Basket Ligi:
Sektory skrajne A, E, H, L: karnet cały = 280 zł; karnet ulgowy = 150 zł; karnet rodzinny = 580 zł;
Sektory B, C, D, I, J, K: karnet cały = 350 zł; karnet ulgowy = 200 zł; karnet rodzinny = 720 zł;

Ze zrozumiałych względów nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów na miejsca stojące.

UWAGA!!!! Bilety i karnety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz studentom do 26 roku życia wraz z ważną legitymacją szkolną lub studencką, a także emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji ZUS lub ostatniego odcinka emerytury.
Karnet rodzinny obejmuje dwa karnety normalne w cenie regularnej + 15 zł na sezon za każde dziecko (do 14 roku życia).

BARDZO WAŻNE!!! Dokument uprawniający do zniżki będzie trzeba okazać Ochronie także przed wejściem do hali MOSiR!

Następne Spotkanie

HydroTruck <br> Radom
HydroTruck
Radom
HOME
HydroTruck <br> Radom
HydroTruck
Radom

Poprzednie spotkanie

HydroTruck <br> Radom
HydroTruck
Radom
87
HOME
TBV Start<br> Lublin
TBV Start
Lublin
79

Sponsorzy Strategiczni

Oficjalni Partnerzy

Sponsorzy

PRK

Partnerzy Medialni

Facebook

Instagram

 • Drodzy radomianie Wnajblisz rod21sierpnia 2019roku mija druga rocznica odejcia odnas
  Drodzy radomianie… W najbliższą środę 21 sierpnia 2019 roku mija druga rocznica odejścia od nas trenera Karola Gutkowskiego. To już dwa lata, gdy niesprawiedliwa choroba odebrała nam Przyjaciela… Pragniemy wspomnieć Karola podczas Mszy Świętej, po czym udać się na cmentarz na Firleju, zapalić znicz i pomodlić się… Zachęcamy wszystkich kibiców do uczestnictwa w środowej Mszy! O godzinie 7:00 wspomniana wyżej Msza Święta w intencji Karola zostanie odprawiona w Katedrze Radomskiej Opieki Najświętszej Maryi Panny (ul. Sienkiewicza 13). Gorąco prosimy o przybycie do radomskiej Katedry, która, przypominamy o tym za każdym razem, była niezwykle szczególnym miejscem w życiu Karola.
 • Rezerwujcie pierwszy weekend wrzenia!!! HydroTruck Radom ma zaszczyt zaprosi kibicw
  Rezerwujcie pierwszy weekend września!!! HydroTruck Radom ma zaszczyt zaprosić kibiców na Pierwszy Memoriał Karola Gutkowskkiego! Impreza imienia naszego drogiego Przyjaciela będzie turniejem dla ekip Energa Basket Ligi, połączona z prezentacją drużyny na sezon 2019/2020. W turnieju udział wezmą drużyny HydroTruck Radom, TBV Start Lublin, Polpharma Basketball i uczestnik europejskich pucharów Legia Warszawa Koszykówka. Oficjalna prezentacja drużyny odbędzie się w piątek. Szczegółowy terminarz spotkań udostępnimy w późniejszym terminie. Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku 6-8 września 2019 ️ Hala MOSiR Radom  #hydrotruck   #wracamydogry 
 • Rusza sprzeda karnetw na sezon 20192020 Pierwszestwo zakupu maj posiadacze
  Rusza sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020❗️ Pierwszeństwo zakupu mają posiadacze karnetów z ubiegłego sezonu❗️❗️❗️ Szczegóły w komunikacie❗️ Pamiętajcie, że teraz siedziba naszego Klubu znajduje się w budynku NOT, tuż przy Galerii Słonecznej, więc niemal w samym centrum miasta❗️ http://bit.ly/Karnety19-20 http://bit.ly/Karnety19-20 http://bit.ly/Karnety19-20  #hydrotruck   #wracamydogry 
 • Dla nas nie ma ju wolnego! Trenujemy hydrotruck wracamydogry
  Dla nas nie ma już wolnego! Trenujemy  #hydrotruck   #wracamydogry 
 • Za nami pierwszy oficjalny trening! Jeszcze nie w komplecie bowiem
  Za nami pierwszy, oficjalny trening! Jeszcze nie w komplecie, bowiem czekamy na naszych zagranicznych graczy, którzy powinni niedługo dołączyć, a z zawodnikami z polskim paszportem spotkał się dziś sztab szkoleniowy pod przewodnictwem trenera Roberta Witki. O kulisach treningu, o przygotowaniach do sezonu szerzej przeczytacie na naszej stronie. Zapraszamy ⬇️⬇️⬇️ http://ekstraklasa.rosasport.pl/2019/08/12/zakonczylismy-wakacje-rozpoczelismy-treningi  #hydrotruck 
 • HydroTruck Radom wzmacnia si w strefie podkoszowej! Kontrakt z naszym
  HydroTruck Radom wzmacnia się w strefie podkoszowej! Kontrakt z naszym Klubem podpisał Nigeryjczyk z paszportem Stanów Zjednoczonych, który większość kariery spędził we Francji i Tunezji, 29-letni Efe Uwadiae-Odigie. Witamy w Rodzinie! http://bit.ly/EFEwHTR http://bit.ly/EFEwHTR http://bit.ly/EFEwHTR  #hydrotruck 
 • HydroTruck i SKY Tattoo Radom zagraj w drugiej lidze PZKosz!
  HydroTruck i SKY Tattoo Radom zagrają w drugiej lidze PZKosz! Z największą przyjemnością śpieszymy poinformować, że we współpracy z fenomenalnym, radomskim studiem tatuażu Sky Tattoo, HydroTruck Radom będzie miał swoje własne zaplecze! W sezonie 2019/2020 nasze rezerwy będą walczyły o punkty w II lidze męskiej. Jest to świetna informacja, zarówno dla Was, kibiców, jak i dla nas, działaczy. Więcej o nowym przedsięwzięciu pod nazwą HydroTruck Sky Tattoo Radom przeczytacie na naszej stronie ⬇️ http://bit.ly/HydroTruckSkyTattooRadom http://bit.ly/HydroTruckSkyTattooRadom http://bit.ly/HydroTruckSkyTattooRadom  #hydrotruck 
 • Pikne soce wieci nad Radomiem chyba specjalnie dla dzisiejszego solenizanta!
  Piękne słońce świeci nad Radomiem, chyba specjalnie dla dzisiejszego solenizanta! Coach Robert Witka świętuje swoje urodziny! Robi, wszystkiego najlepszego i samych zwycięstw w nadchodzącym sezonie  #hydrotruck 
 • Kontraktujemy kolejnego koszykarza modego pokolenia! Reprezentanta Polski do lat 20
  Kontraktujemy kolejnego koszykarza młodego pokolenia! Reprezentanta Polski do lat 20, uczestnika niedawno zakończonych mistrzostw Europy, Aleksandra Lewandowskiego http://bit.ly/OlekLwHTR http://bit.ly/OlekLwHTR http://bit.ly/OlekLwHTR  #hydrotruck 
 • Wiemy e wielu z Was czekao na tego newsa Reprezentant
  Wiemy, że wielu z Was czekało na tego newsa... Reprezentant Polski do lat 20, przyszłość polskiej koszykówki, wieżowiec z Leszna Adrian Bogucki będzie reprezentował barwy HydroTrucku Radom w sezonie 2019/2020! http://bit.ly/ABwHTR http://bit.ly/ABwHTR http://bit.ly/ABwHTR  #hydrotruck 

ENERGA BASKET LIGA

Tabela Wyników

Poz. L Drużyna PKT Mecze
1 Arka Gdynia 55 30
2 Stelmet Enea BC Zielona Góra 54 30
3 Polski Cukier Toruń 54 30
4 Anwil Włocławek 52 30
5 Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 50 30
6 MKS Dąbrowa Górnicza 47 30
7 King Szczecin 45 30
8 Legia Warszawa 45 30
9 TBV Start Lublin 43 30
10 Polpharma Starogard Gdański 43 30
11 HydroTruck Radom 41 30
12 GTK Gliwice 41 30
13 Spójnia Stargard 39 30
14 AZS Koszalin 38 30
15 Trefl Sopot 37 30
16 Miasto Szkła Krosno 36 30

Reklama

Rosa Aplikacja