FAZA ZASADNICZA ENERGA BASKET LIGI, sezon 2018/2019

Kolejka 1, BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – ROSA Radom, 06.10.2018, godz. 17

Kolejka 2, ROSA Radom – Arka Gdynia, 13.10.2018, godz. 17

Kolejka 3, King Szczecin – ROSA Radom (Polsat Sport), 21.10.2018, godz. 12:40

Kolejka 4, ROSA Radom – Trefl Sopot, 31.10.2018, godz. 18

Kolejka 5, Polski Cukier Toruń – ROSA Radom, 03.11.2018, godz. 17

Kolejka 6, ROSA Radom – Spójnia Stargard, 09.11.2018, godz. 18:30

Kolejka 7, ROSA Radom – Anwil Włocławek, 17.11.2018, godz. 19

Kolejka 8, AZS Koszalin – ROSA Radom, 24.11.2018, godz. 15

Kolejka 9, ROSA Radom – Legia Warszawa, 09.12.2018, godz. 17

Kolejka 10, ROSA Radom – Miasto Szkła Krosno, 14.12.2018, godz. 19

Kolejka 11, ROSA Radom – MKS Dąbrowa Górnicza, 23.12.2018, godz. 19

Kolejka 12, Stelmet Enea BC Zielona Góra – ROSA Radom, 29.12.2018, godz. 19

Kolejka 13, ROSA Radom – GTK Gliwice, 03.01.2019, godz. 18:30

Kolejka 14, Polpharma St. Gd. – ROSA Radom, 06.01.2019, godz. 17

Kolejka 15, TBV Start Lublin – ROSA Radom, 13.01.2019, godz. 19

Kolejka 16, ROSA Radom – BM Slam Stal Ostrów Wlkp., 20.01.2019, godz. 17

Kolejka 17, Arka Gdynia – ROSA Radom, 27.01.2019, godz. 19

Kolejka 18, ROSA Radom – King Szczecin, 02.02.2019, godz. 15

Kolejka 19, Trefl Sopot – ROSA Radom, 09.02.2019, godz. 18

Kolejka 20, ROSA Radom – Polski Cukier Toruń, 03.03.2019, godz. 17

Kolejka 21, Spójnia Stargard – ROSA Radom, 10.03.2019, godz. 19

Kolejka 22, Anwil Włocławek – ROSA Radom, 16.03.2019, godz. 19

Kolejka 23, ROSA Radom – AZS Koszalin, 20.03.2019, godz. 18

Kolejka 24, Legia Warszawa – ROSA Radom, 23.03.2019, godz. 17

Kolejka 25, Miasto Szkła Krosno – ROSA Radom, 31.03.2019, godz. 17

Kolejka 26, MKS Dąbrowa Górnicza – ROSA Radom, 07.04.2019, godz. 17

Kolejka 27, ROSA Radom – Stelmet Enea BC Zielona Góra, 14.04.2019, godz. 15

Kolejka 28, GTK Gliwice – ROSA Radom, 17.04.2019, godz. 19

Kolejka 29, ROSA Radom – Polpharma St. Gd., 20.04.2019, godz. 17:30

Kolejka 30, ROSA Radom – TBV Start Lublin, 27.04.2019, godz. 18:30

 

FAZA ZASADNICZA ENERGA BASKET LIGI, sezon 2017/2018

1. kolejka, 16.12.2017 godz. 17.30: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – ROSA RADOM 80:96
2. kolejka, 06.10.2017 godz. 19: ROSA RADOM – GTK Gliwice 86:64
3. kolejka, 15.10.2017 godz. 18: Anwil Włocławek – ROSA RADOM 86:65
4. kolejka, 22.10.2017 godz. 12.40: ROSA RADOM – Polski Cukier Toruń 83:68
4. kolejka (dodatkowy mecz), 28.03.2017 godz. 18.30: ROSA RADOM – Polpharma Starogard Gdański 83:62
5. kolejka, 29.10.2017 godz. 16: King Szczecin – ROSA RADOM 94:103
6. kolejka, 05.11.2017 godz. 17: ROSA RADOM – Trefl Sopot 78:93
7. kolejka, 11.11.2017 godz. 12.40: ROSA RADOM – Stelmet Zielona Góra 72:80
8. kolejka, 18.11.2017 godz. 18: MKS Dąbrowa Górnicza – ROSA RADOM 89:80
9. kolejka, 02.12.2017 godz. 18: ROSA RADOM – AZS Koszalin 75:92
10. kolejka, 09.12.2017 godz. 18: Miasto Szkła Krosno – ROSA RADOM 85:103
11. kolejka, 27.12.2017 godz. 19: TBV Start Lublin – ROSA RADOM 101:97
12. kolejka, 23.12.2017 godz. 18: ROSA RADOM – PGE Turów Zgorzelec 109:82
13. kolejka, 30.12.2017 godz. 18: ROSA RADOM – Czarni Słupsk 91:78
14. kolejka, 03.01.2018 godz. 19: ROSA RADOM – Legia Warszawa 94:72
15. kolejka, 06.01.2018 godz. 18: Asseco Gdynia – ROSA RADOM 83:82
16. kolejka, 14.01.2018 godz. 12.40: ROSA RADOM – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 80:74
17. kolejka, 21.01.2018 godz. 18: GTK Gliwice – ROSA RADOM 96:73
18. kolejka, 28.01.2018 godz. 12.40: ROSA RADOM – Anwil Włocławek 65:79
19. kolejka, 14.03.2018 godz. 19: Polski Cukier Toruń – ROSA RADOM 72:78
20. kolejka, 10.02.2018 godz. 18: ROSA RADOM – King Szczecin 90:77
20. kolejka (dodatkowy mecz), 15.04.2018 godz. 18: ROSA RADOM – TBV Start Lublin 72:70
21. kolejka, 03.03.2018 godz. 17: Trefl Sopot – ROSA RADOM 90:76
22. kolejka, 10.03.2018 godz. 17: Stelmet Zielona Góra – ROSA RADOM 88:91
23. kolejka, 18.03.2018 godz. 18: ROSA RADOM – MKS Dąbrowa Górnicza 95:76
24. kolejka, 21.03.2018 godz. 19: AZS Koszalin – ROSA RADOM 85:92
25. kolejka, 25.03.2018 godz. 18: ROSA RADOM – Miasto Szkła Krosno 92:80
26. kolejka, 03.02.2018 godz. 18: Polpharma Starogard Gdański – ROSA RADOM 89:71
27. kolejka, 07.04.2018, godz. 18: PGE Turów Zgorzelec – ROSA RADOM 83:80
28. kolejka, 14.04.2018, godz. 18: Czarni Słupsk – ROSA RADOM 0:20
29. kolejka, 18.04.2018, godz. 17.30: Legia Warszawa – ROSA RADOM 89:98
30. kolejka, 22.04.2018, godz. 17.45: ROSA RADOM – Asseco Gdynia 89:74

FAZA PLAYOFFS
Ćwierćfinały

Mecz nr 1, 26.04.2018, godz. 17.45: Stelmet Enea BC Zielona Góra – ROSA Radom 104:97
Mecz nr 2, 28.04.2018, godz. 17.45: Stelmet Enea BC Zielona Góra – ROSA Radom 86:94
Mecz nr 3, 01.05.2018, godz. 17.45: ROSA Radom – Stelmet Enea BC Zielona Góra 60:71
Mecz nr 4, 03.05.2018, godz. 17.45: ROSA Radom – Stelmet Enea BC Zielona Góra 83:93

 

TERMINARZ BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

10.10.2017, godz. 18.30: ROSA Radom – Medi Bayreuth 79:96
18.10.2017, godz. 20.30: Estudiantes Madryt – ROSA Radom 78:68
24.10.2017, godz. 18.30: ROSA Radom – Umana Reyer Wenecja 71:81
01.11.2017, godz. 18.30: AEK Ateny – ROSA Radom 96:92
08.11.2017, godz. 18.30: ROSA Radom – Banvit Bandirma 49:48
15.11.2017, godz. 18.30: ROSA Radom – SIG Strasbourg 63:74
05.12.2017, godz. 20: Olimpija Lublana – ROSA Radom 80:72
13.12.2017, godz. 20: Medi Bayreuth – ROSA Radom 90:85
20.12.2017, godz. 18.30: ROSA Radom – Estudiantes Madryt 77:84
09.01.2018, godz. 20.30: Umana Reyer Wenecja – ROSA Radom 102:93
17.01.2018, godz. 18.30: ROSA Radom – AEK Ateny 63:69
24.01.2018, godz. 17.30: Banvit Bandirma – ROSA Radom 74:64
30.01.2018, godz. 20.30: SIG Strasbourg – ROSA Radom 98:81
06.02.2018, godz. 18.30: ROSA Radom – Olimpija Lublana 75:58

Regulamin Imprezy Masowej na domowych meczach ROSY Radom w sezonie 2017/2018 (Polska Liga Koszykówki i FIBA Basketball Champions League)