Rozgrywki na krajowym podwórku.

Mecz o Superpuchar Polski
02.10.2016 godz. 20:00 Stelmet BC Zielona Góra – ROSA Radom (Polsat Sport HD) 77:81

Etap I Polskiej Ligi Koszykówki

1. kolejka 08.10.2016 godz. 12:40 Miasto Szkła Krosno – ROSA Radom (Polsat Sport HD) 73:97
2. kolejka 16.10.2016 godz. 17:00 ROSA Radom – Polski Cukier Toruń 64:86
3. kolejka 22.10.2016 godz. 17:00 Trefl Sopot – ROSA Radom 85:82
4. kolejka 29.10.2016 godz. 18:00 ROSA Radom – Siarka Tarnobrzeg 68:64
5. kolejka 05.11.2016 godz. 18:00 Polpharma St. Gd. – ROSA Radom 69:54
6. kolejka 12.11.2016 godz. 18:00 ROSA Radom – King Szczecin 82:79
7. kolejka 20.11.2016 godz. 12:40 MKS Dąbrowa Górnicza – ROSA Radom (Polsat Sport HD) 71:67
8. kolejka 27.11.2016 godz. 18:00 Energa Czarni Słupsk – ROSA Radom 70:83
9. kolejka 04.12.2016 godz. 18:00 ROSA Radom – Polfarmex Kutno 72:52
10. kolejka 10.12.2016 godz. 18:00 AZS Koszalin – ROSA Radom 63:62
11. kolejka 18.12.2016 godz. 12:40 ROSA Radom – Asseco Gdynia (Polsat Sport HD) 70:67
12. kolejka 28.12.2016 godz. 18:00 TBV Start Lublin – ROSA Radom 64:63
13. kolejka 08.01.2017 godz. 18:00 ROSA Radom – Anwil Włocławek 74:61
14. kolejka 14.01.2017 godz. 18:00 PGE Turów Zgorzelec – ROSA Radom 82:69
dodatkowa kolejka 22.01.2017 godz. 12:40 ROSA Radom – Stelmet BC Zielona Góra (Polsat Sport HD) 65:66
dodatkowa kolejka 28.01.2017 godz. 18:00 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – ROSA Radom 82:61
15. kolejka 12.10.2016 godz. 19:00 ROSA Radom – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 76:71
16. kolejka pauza
17. kolejka 01.02.2017 godz. 19:00 Polski Cukier Toruń – ROSA Radom 84:89
18. kolejka 05.02.2017 godz. 18:00 ROSA Radom – Trefl Sopot 79:73
19. kolejka 11.02.2017 godz. 18:00 Siarka Tarnobrzeg – ROSA Radom 61:75
20. kolejka 26.02.2017 godz. 18:00 ROSA Radom – Polpharma St. Gd. 67:60
21. kolejka 07.03.2017 godz. 18:00 King Szczecin – ROSA Radom 63:68
22. kolejka 12.03.2017 godz. 12:40 ROSA Radom – MKS Dąbrowa Górnicza 90:85
23. kolejka 19.03.2017 godz. 18:00 ROSA Radom – Energa Czarni Słupsk 67:68
24. kolejka 25.03.2017 godz. 17:30 Polfarmex Kutno – ROSA Radom 65:76
25. kolejka 01.04.2017 godz. 18:00 ROSA Radom – AZS Koszalin 85:68
26. kolejka 05.04.2017 godz. 19:00 Asseco Gdynia – ROSA Radom 80:90
27. kolejka 09.04.2017 godz. 18:00 ROSA Radom – TBV Start Lublin 80:47
28. kolejka 17.04.2017 godz. 18:00 Anwil Włocławek – ROSA Radom 80:74
29. kolejka 22.04.2017 godz. 18:00 ROSA Radom – PGE Turów Zgorzelec 90:83
dodatkowa kolejka 26.04.2017 godz. 19:00 ROSA Radom – Miasto Szkła Krosno 65:63
30. kolejka 30.04.2017 godz. 12:40 Stelmet BC Zielona Góra – ROSA Radom (Polsat Sport HD) 85:86

Etap II Polskiej Ligi Koszykówki – PLAYOFFS

Ćwierćfinał

04.05.2017 godz. 17:45 Polski Cukier Toruń – ROSA Radom 105:98
06.05.2017 godz. 15:45 Polski Cukier Toruń – ROSA Radom 87:78
09.05.2017 godz. 17:45 ROSA Radom – Polski Cukier Toruń 89:90

 

Rozgrywki Basketball Champions League.

1. kolejka 19.10.2016 godz. 18:30 ROSA Radom – Paok BC (Grecja) 93:85
2. kolejka 25.10.2016 godz. 18:00 BK Ventspils (Łotwa) – ROSA Radom 74:53
3. kolejka 02.11.2016 godz. 18:30 ROSA Radom – EWE Baskets (Niemcy) 66:70
4. kolejka 08.11.2016 godz. 18:30 ROSA Radom – Muratbey Usak Sportif (Turcja) 83:77
5. kolejka 16.11.2016 godz. 20:30 Varese (Włochy) – ROSA Radom 62:69
6. kolejka 22.11.2016 godz. 18:30 ROSA Radom – Asvel Lyon (Francja) 63:83
7. kolejka 30.11.2016 godz. 18:00 BC Neptunas (Litwa) – ROSA Radom 66:63
8. kolejka 06.12.2016 godz. 20:00 Paok BC (Grecja) – ROSA Radom 85:66
9. kolejka 14.12.2016 godz. 18:30 ROSA Radom – BK Ventspils (Łotwa) 63:79
10. kolejka 21.12.2016 godz. 20:00 EWE Baskets (Niemcy) – ROSA Radom 83:71
11. kolejka 04.01.2016 godz. 18:00 Muratbey Usak Sportif (Turcja) – ROSA Radom 96:76
12. kolejka 10.01.2016 godz. 18:30 ROSA Radom – Varese (Włochy) 61:74
13. kolejka 17.01.2016 godz. 20:30 Asvel Lyon (Francja) – ROSA Radom 87:67
14. kolejka 24.01.2016 godz. 18:00 ROSA Radom – BC Neptunas (Litwa) 65:71